Привітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі Каховського району!

Сьогодні, 22 січня, країна відзначає важливу подію в українській історії — ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року. День Соборності засвідчує, що немає окремих Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми — єдиний народ!

Тема єдності нашого народу сьогодні актуальна як ніколи. Найкращі сини України знову змушені стати на захист територіальної цілісності своєї держави. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Тільки разом, собором, за участю всіх верств і політичних сил суспільства можливо досягти розквіту української держави. Будемо ж з вами творцями власної долі та розбудовниками власної держави!

Щиро вітаю усіх з цим надзвичайно важливим святом для нашої країни. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє Батьківщини!

З повагою, голова Каховської районної ради Валерій БРУСЕНСЬКИЙ

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks