Чергова сесія Каховської райради пройшла в Таврійську

22 лютого відбулася 13-та чергова сесія Каховської районної ради. На запрошення міського голови Миколи Різака вона пройшла в Таврійську, в місцевому Будинку культури.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів, заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Власов, голова Каховської райдержадміністрація Наталя Стаднік, керівник Каховської окружної прокуратури Ярослав Ярош, голови територіальних громад.

«Це перша виїздна сесія, цьогоріч ми будемо проводити їх в тих громадах, які нас запрошуватимуть. Наступну також заплановано провести в Таврійську 11 березня. На неї запрошено народних депутатів, які представляють у Верховній Раді Херсонщину – Володимира Іванова і Сергія Козира», — проінформував депутатів голова ради Валерій Брусенський.

Під час сесії раойнні обранці розглянули 16 питань порядку денного. Зокрема, ухвалили план роботи районної ради на 2022 рік; заслухали інформацію про результати діяльності Каховської окружної прокуратури, затвердили звіти про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку і районного бюджету за 2021 рік.

Також рада ухвалила низку рішень, пов’язаних з приватизацією майна спільної власності територіальних громад Каховського району; погодила проєкт землеустрою щодо зміни меж м. Нова Каховка та затвердила проєкт землеустрою щодо встановлення меж смт Горностаївка; достроково припинала повноваження депутата Наталії Осоченко, яка подала заяву про складення депутатських повноважень.

Після сесії депутати районної ради у супроводі міського голови ознайомилися з нещодавно відкритими об’єктами соціальної інфраструктури Таврійська: лікарняним комплексом та стадіоном «Локомотив». Зокрема, Микола Різак розповів про наміри відкрить в травні-червні другу чергу амбулаторії — діагностичного центру.

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks