У Новій Каховці 23-26 вересня відбудеться XХІ всеукраїнський «Таврійський ярмарок»

Найбільший ярмарок Півдня України проходитиме з 23 по 26 вересня у місті Нова Каховка.

Тематичні розділи ХХІ всеукраїнської виставки-ярмарку «Таврійський ярмарок» — продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, агропромисловий комплекс, народні майстри тощо.

Продукцію власного виробництва і товари провідних компаній України будуть представляти більше 180 учасників з 19 областей України: Херсонської, Миколаївської , Одеської , Харківської , Івано-Франківської, Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Полтавської, Вінницької, Тернопільської, Кіровоградської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Рівненської та Чернігівської.

Виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок» буде складатися з двох частин – експозиційної (виставкові павільйони товарів і послуг підприємців і підприємств України) і торгової алеї. Традиційно свято ярмарки проходить в День міста Нова Каховка і супроводжується культурно-масовими заходами на будь-який смак – від авторських конкурсів до фестивалю громад Каховського району «Чумак-Фест», де кожен знайде собі відпочинок і розваги для душі!

Завітайте до нас, пориньте у світ веселого і різнобарвного святкового «Таврійського ярмарку» і Ви назавжди полюбите його, як любимо ми його – цей феєричний і нестримний шквал емоцій і позитиву!

Детальна інформація на сайті: http://www.yarmarok.ks.ua/

Офіційна сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/yarmarok.ks/

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks