Спільне засідання постійних депутатських комісій

17 грудня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій: з питань комунальної власності та інфраструктури, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, з питань гуманітарної політики і з питань територіальних громад та розвитку територій.

Депутати, які з поважних причин не змогли цього дня приїхати в Нову Каховку, приєдналися до засідання за допомогою онлайн-сервісу Zoom. موقع روليت

Також у роботі комісій взяли участь голова райради Валерій Брусенський, голова Каховської райдержадміністрації Наталя Стаднік, перший заступник голови РДА Андрій Лиман, начальник відділу фінансів Наталя Яворницька.

На засіданні розглянули два питання: «Про районний бюджет Каховського району на 2022 рік», з якого доповіла Наталя Яворницька й «Про програму соціального, економічного та культурного розвитку на 2022 рік», з основними положеннями якої депутатів ознайомив Андрій Лиман.

Члени комісій обговорили проєкти рішень та рекомендували їх до розгляду на черговій сесії районної ради, яка запланована на 22 грудня. تكساس هولدم

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks