Спільне засідання двох постійних депутатських комісій Каховської районної ради

Спільне засідання двох постійних депутатських комісій: з питань гуманітарної політики і з питань територіальних громад та розвитку територій, відбулося 2 липня в Каховській районній раді.

В роботі комісій взяли участь голова Каховської райдержадміністрації Наталя Стаднік, перший заступник голови РДА Андрій Лиман, начальник фінансового відділу РДА Наталія Яворницька, заступник голови Каховської районної ради Людмила Васильєва, працівники виконавчого апарату райради.

Депутати розглянули два питання: проєкт рішення «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2021 рік» та обрання секретаря комісії з питань територіальних громад та розвитку територій.

Обговорення програми перетворилося на активну дискусію щодо шляхів розвитку окремих громад і всього Каховського району. Комісії врахували пропозиції депутатів і рекомендували розглянути програму соціального-економічного та культурного розвитку району на черговій, 9-й сесії Каховської райради, яка запланована на 9 липня.

Секретарем комісії з питань територіальних громад та розвитку територій обрано Олену Силку.

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks