Народний депутат Сергій Козир зустрівся з головами райрад, РДА та тергромад Каховського і Бериславського районів

Робоча зустріч народного депутата Сергія Козира з головами районних рад, районних держадміністрацій та територіальних громад Каховського і Бериславського районів відбулася 23 листопада в Новій Каховці.

Під час зустрічі обговорювалися проблеми, з якими наразі стикаються тергромади: це різке подорожчання цін на енергоносії, організація медичного обслуговування населення, наповнення місцевих бюджетів, проведення тендерних закупівель, оптимізація закладів освіти, інвентарізація лісових смуг, забезпечення сіл питною водою тощо.

Зокрема, голова Каховської районної ради Валерій Брусенський звернув  увагу Сергія Козиря на те, що у громад майже вичерпалися ресурси для утримання колишніх районних лікарень. Залишки коштів  витрачені саме на медицину, і що буде з 1 січня, незрозуміло. كيفية لعب لعبة بينجو Це одне з найболючіших питань для Каховського району, зауважив Валерій Брусенський.

Також він нагадав, що на Херсонщині — одна з найменших щільністей населення в України. А це означає невелику базу оподаткування, особливо це стосується сільської місцевості. Тому Валерій Брусенський запропонував порушити питання встановлення коригуючих коефіцієнтів для областей в залежності від щільності населення. لعبه الروليت Або надавати субвенції з державного бюджету громадам у регіонах з маленькою кількістю населення.

Наприкінці зустрічі її учасники домовилися оформити свої пропозиції та надати їх народному депутату. سباق الخيل مباشر

 

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks