За рішеннями суду на користь Каховської районної ради стягнуто понад 120 тис. грн

Каховська районна рада протягом 2021 року взяла участь у 4 судових процесах, за результатами яких на користь ради стягнуто понад 120 тис. грн.

Тричі позови було подано Каховською районною прокуратурою в інтересах держави щодо стягнення заборгованості за оренду частин  внутрішньогосподарських меліоративних мереж, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району. Районна рада у цих справах також виступала у ролі позивача.

Рішеннями Господарського суду Херсонської області позовні вимоги були задоволені в повному об’ємі. Відповідачі (агрофірма «Гаван», ТОВ «Геліос-1» та Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ) виплатили заборгованість в сумі 120 тис. 321 грн.

Також Таврійський державний агротехнологічний університет в особі Новокаховського фахового коледжу ТДАТУ позивався до Каховської районної ради щодо визнання недійсним договору оренди частини внутрішньогосподарської меліоративної мережі, укладеного в 2018 р.

Обласний господарський суд відмовив коледжу в задоволенні позовних вимог в повному обсязі. Апеляційну скаргу позивача залишив без задоволення Південно-західний апеляційний господарський суд.

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks