Голова Каховської районної ради Валерій Брусенський взяв участь у круглому столі щодо критичних проблем децентралізації

Голова Каховської районної ради Валерій Брусенський взяв участь у круглому столі «Підсумки обговорення критичних проблем децентралізації», який відбувся 30 листопада в Києві, в національному інформагентстві «Укрінформ».

Круглий стіл провела Українська асоціація районних та обласних рад за підсумками обговорення відкритого звернення голів районних рад до президента України щодо гострих проблем децентралізації.

Учасниками заходу стали голови районних рад і представники УАРОР.

У своїх виступах очільники райрад наголошували на необхідністі виправлення ситуації, яка виникла в ході реформи децентралізації. В першу чергу це стосується районних рад, які залишися без реальних повноважень через відсутність коштів, а деякі — навіть без зарплат для співробітників. Також говорили про неспроможність тергромад утримувати колишні районні комунальні заклади, погіршення якості послуг, зокрема, медичних тощо.

Учасники круглого столу пропонували шляхи вирішення проблем, висловлювали сподівання, що глава держави дослухається до їх звернення, а парламент внесе необхідні зміни у Конституцію, Бюджетний кодекс і Закон про місцеве самоврядування, щоб реформа децентралізації нарешті стала успішною.

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks