Відбулося перше в 2022 році засідання колегії Каховської районної ради

7 лютого відбулося перше в поточному році засідання колегії Каховської районної ради. В її роботі взяли участь голова райради Валерій Брусенський, голова Каховської райдержадміністрації Наталя Стаднік, заступник голови райради Людмила Васильєва, голови постійних депутатських комісій та фракцій ради.

Колегія розглянула 4 питання порядку денного: про план роботи Каховської районної ради VIII скликання на 2022 рік; про визначення дат проведення 13-ї та 14-ї сесій; про комунальну установу «Агенція регіонального розвитку» та про виконання ст. 45 Закону про запобігання корупції.

Члени колегії обговорили та підтримали запропонований план роботи районної ради. Валерій Брусенський повідомив, що найближчі сесії райради заплановані на 22 лютого та 11 березня. Він також озвучив пропозицію зробити деякі сесії виїздними — вони проходимуть в територіальних громадах Каховського району. Районна рада вже отримала запрошення від Таврійської і Присиваської громад, тому 13-ту сесію проведуть у першій з них.

Очільник ради також докладно розповів про цілі і задачі майбутньої районної Агенції регіонального розвитку. Він підреслив, що головна мета АРР — допомагати, насамперед, селищним і сільським громадам брати участь у грантових проєктах. Адже, як правило, саме ці громади не мають відповідного досвіду та відчувають дефіціт фахівців.

Керуюча справами виконавчого апарату райради Ірина Малишева нагадала, що з 1 січня триває процес декларування доходів. Вона проінформувала про зміни в поточному законодавстві та звернула увагу на посилення відповідальності за подачу недостовірних даних.

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks