Валерій Брусенський взяв участь у засіданні парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Голова Каховської районної ради Валерій Брусенський 26 січня взяв участь у засіданні комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У своєму виступі він наголосив на необхідності залучення районних депутатів до вирішення проблем місцевого самоврядування й децентралізації.

Валерій Брусенський нагадав, що до районних рад обрано понад 5300 депутатів, і в переважній більшості це досвідчені фахівці, серед яких є управлінці, представники малого та середнього бізнесу, медичні працівники та освітяни, громадські діячи тощо. І в той час, коли Україна потерпає від браку фахівців і все більше людей шукає своє майбутнє в інших країнах, держава не залучає в повній мірі тих, хто залишився. Адже кожний депутат це свідомо активна людина! До того ж районні обранці підтримують всі позитивні зміни щодо посилення місцевого самоврядування.

Поки не ухвалені зміни до Конституції, зокрема, в частині, що стосується райрад, помилково ігнорувати п’ять тисяч районних депутатів, які ще 3,5 роки виконуватимуть свої повноваження, вважає Влерій Брусенський.

В якості однієї із форм співпраці він запропонував створити при комітеті робочу групу за участю представників районних рад для подальшого впровадження етапів децентралізації.

Голова комітету Андрій Клочко підтримав цю пропозицію та доручив розробити варіанти створення робочої групи, до складу якої увійдуть  народні депутати – члени комітету та представники районних рад.

Участь Валерія Брусенського у засіданні стала можливою завдяки сприянню народного депутата, члена комітету Володимира Іванова, який представляє у Верховній Раді 185-й округ (Херсонська область).

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks