Акутальні проблеми Каховського району обговорили на нараді в Новій Каховці

Нагальні питання, які стосуються територіальних громад Каховщини, обговорили 20 липня на нараді в Новій Каховці. У заході взяли участь голови Каховської районної ради Валерій Брусенський і Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік, її заступники, очільники тергромад, керівники районної поліції, районного управління ДСНС, центру комплектування та соціальної підтримки, структурних підрозділів РДА.

Зокрема, мова йшла про такі актуальні проблеми, як проведення профілактичних заходів з недопущення поширення COVID-19, участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», організація військового обліку, призову та територіальної оборони, пожежна безпека, підготовка до нового навчального року, вакцинація від коронавірусу, надання соціальних послуг та інші.

Всі учасники наради погодилися, існуючи проблеми можливо вирішити лише завдяки спільним зусиллям та співпраці громад, районних органів влади та державних структур, а подібні зустрічі необхідно проводити регулярно.

Користуючись нагодою, Валерій Брусенський запропонував започаткувати районні спортивні та культурні заходи, а також озвучив пропозицію створити інформаційний ресурс, який би акумулював новини про події і досягнення в територіальних громадах.

Звертаючись до голів громад, Наталя Стаднік підкреслила, що спілкування з ними було необхідним, для того, щоб рухатися далі та вибудовувати роботу районних органів влади.

«Ми можемо працювати тільки спільно з вами. Всі ваші пропозиції враховані, будемо їх відпрацьовувати», — підсумувала вона.

You may also like...

Enable Notifications    OK No thanks