header

Постійні комісії

СКЛАД  ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ  КОМІСІЙ
КАХОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ
 
 

Обраних рішенням ІІ  сесії районної ради VII скликання  від 11.12.2015р. № 5,

із змінами згідно          
рішення XIV сесії районної ради VII скликання  від 23.02.2017р. № 191,
рішення XV сесії районної ради VII скликання  від 23.03.2017р. № 195,
рішення XVI сесії районної ради VII скликання  від 02.06.2017р. № 241.
рішення XІХ сесії районної ради VII скликання  від 06.10.2017р. № 310. 
рішення XХI сесії районної ради VII скликання  від 21.12.2017р. № 393. 
 
 
Постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, етики,
законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації :
 
1.Бойко Олександр Олександрович 
 
2. Клименко Сергій Сергійович     
 
3. Шило НаталяГригорівна      
 
4. Петрусь Юрій Леонідович             
 
5. Бардук Дмитро Панасович       
 
6. Любак Володимир Іванович 
 
7. Альгеєр Наталія Василівна 
 
 
Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, 
охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів:
 
1. Буренко Володимир Васильович 
 
2. Червоний Олександр Оександрович 
 
3. Нижеголенко Михайло Олександрович  
 
4. Проценко Володимир Вікторович 
 
5. Кифорук Юрій Андрійович  
 
6. Свиридовський Валерій Миколайович   
 
7. Мартиненко Олег Анатолійович  
 
 
Постійна комісія районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району,
будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району :
 
1.Репілевський Данило Едуардович  

2.Раілко Світлана Петрівна

3.Балакірський Микола Миколайович 

4. Шматенко Анатолій Олексійович 

5. Обушний Олександр Володимирович  
 
6. Романчук Сергій Вікторович   
      

Постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування :

1.Думінець Олександр Степанович 
 
2.Полюхович Василь Іванович   
 
3.Дудка Тетяна Юріївна   
 
4.Салтиков Валерій Миколайович    
 
5.Носенко Анатолій Володимирович 
 
6.Халімон Віктор Євгенович  
 

Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

1. Галушка Ольга Миколаївна 

2. Терещенко Олег Вікторович  

3. Мащенко Володимир Филимонович 

4. Кудлай Віктор Володимирович 

5. Ткаченко Микола Миколайович  

6. Голубєв Віталій Вікторович  

7. Міхалевич Юрій Іванович  

 
 
 

Друк