header

№ 809 Про звільнення директора КУ «Каховський районний краєзнавчий музей» Альгеєр Н.В.

trizub

УКРАЇНА

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХХVІІІ  сесії VІІ скликання

 28.11.2019 р. № 809

Про звільнення директора

КУ  «Каховський  районний

краєзнавчий музей» Альгеєр Н.В.

 

 

 

         Розглянувши  заяву директора комунальної установи  «Каховський  районний краєзнавчий музей» Альгеєр Н.В.  від 26.11.2019 року, лист  Малокаховської сільської ради від 25.11.2019 року № 868, враховуючи висновки та рекомендації постійної   комісії  з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись пунктом 5 статті 36 Кодексу Законів про працю України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити Альгеєр Наталію Василівну  з посади директора комунальної установи  «Каховський  районний краєзнавчий музей»  з 16 грудня  2019 року у зв’язку з переведенням, за її згодою, до Малокаховської  сільської ради.

2. Бухгалтерії комунальної установи  «Каховський  районний краєзнавчий музей»  провести всі необхідні розрахунки з Альгеєр Н.В.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                               Т.С.Тертична

Надрукувати