header

Оголошення про проведення конкурсу

Оголошується  проведення  конкурсу   на  заміщення  вакантної  посади  завідувача  Каховської центральної районної аптеки № 27.

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 (далі - Порядок), рішення  ХХVІІІ сесії районної ради VII скликання від 20.09.2018р. № 565 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради» та розпорядження голови районної ради від 09.10.2018р. № 174.

 

Найменування  підприємства:  Каховська районна центральна аптека № 27.

Місцезнаходження: 74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Соборності, буд. 20.

 

 Основні напрямки діяльності підприємства:  здійснення роздрібної та оптової торгівлі продукції медико-фармацевтичного призначення; виготовлення в умовах аптеки та реалізація населенню і лікувально-профілактичним закладам лікарських форм; придбання, зберігання,реалізація наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів згідно чинного законодавства , інші види діяльності відповідно до статуту.

 

Статут  Каховської центральної районної аптеки № 27 в новій редакції затверджено рішенням ХХІІІ сесії Каховської районної ради VII скликання від 09.02.2018р. № 426.

(ознайомитися із Статутом можна офіційному сайті районної ради за посиланням:

http://kakhovka-rayrada.gov.ua/document/rs/rishennya-sesiji-vii-sklikannya/284-rishennia-khkhiii-pozacherhovoi-sesii-vid-090218/3834-426-pro-vnesennya-zmin-do-statutu-kakhovskoji-tsentralnoji-rajonnoji-apteki-27.html)

Структура підприємства: 

 Каховська ЦРА №27 має один підрозділ - аптечний пункт №1 в приміщенні районної поліклініки по вул. М.Жука, 36.

Кількість штатних одиниць – 5,75. Зокерма завідувач – провізор аптеки-1 шт.од., головний бухгалтер  -0,75, бухгалтер – 0,5, провізор-аналітик – 0,25, провізор б/кат.-0,75, фармацевт б/к – 2, молодша мед.сестра – 0,5.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 29 жовтня  2018 року по 12 листопада  2018 року включно за адресою: 74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 321.

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03655) 20267,

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк   наступні  документи :

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік ( відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції»).

 

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

           Порядок  проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради  з вище зазначеними  додатками   міститься  на офіційному сайті  Каховської районної ради у категорії «ДОКУМЕНТИ», вкладка «РІШЕННЯ СЕСІЇ VII СКЛИКАННЯ», папка «РІШЕННЯ XXVIII СЕСІЇ ВІД 20.09.18” , РІШЕННЯ № 565.

 

 Вимоги до претендентів:

повна вища освіта  не нижче другого (магістерського) рівня за спеціальністю «Фармація» та сертифікат провізора-спеціаліста за спеціалізацією «Організація та управління фармацією» або атестовані за цією спеціалізацією з присвоєнням (підтвердженням) відповідної категорії. Стаж роботи за фахом не менше двох років.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

Умови оплати праці керівника закладу:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

- посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;

- підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);

- надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);

- доплат (за науковий ступінь тощо);

- премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи закладу та яка встановлюється відповідно до положення про преміювання  керівників ;

- матеріальної допомоги, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.

Преміювання Керівника, встановлення йому надбавок і доплат до посадового окладу, надання матеріальної допомоги здійснюються у разі відсутності заборгованості із заробітної плати працівникам закладу, за спожиті комунальні послуги та з платежів до державного і місцевих бюджетів у межах затвердженого фонду оплати праці.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті Каховської  районної  ради та повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою:  74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 322.

Надрукувати