header

Розпорядження "Про створення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради"

trizub
УКРАЇНА

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

25. 10. 2018р. № 196

Про  створення постійно діючої
конкурсної комісії для проведення
конкурсу на зайняття посади керівника
комунального закладу охорони здоров’я
Каховської районної ради

Відповідно до ч. 9 ст. 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», враховуючи лист  Каховської районної державної адміністрації від 12.10.2018р. № 01-06-2366/0/18/612-3, протокол загальних зборів трудового колективу Каховської центральної районної аптеки № 27 від 18.10.2018р., керуючись рішенням ХХVIII сесії  Каховської районної ради VII скликання від 20.09.2018р. № 565 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради», ст. 55 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити постійно діючу конкурсу комісію для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради та затвердити її у наступному складі:

Голова комісії :

Любак В.І. – заступник голови постійної депутатської комісії  районної ради з питань депутатської діяльності,етики, законності і взаємодії з правоохоронними  органами та  засобами масової інформації .

Секретар комісії :

Кононович О.М. –  керуючий справами районної ради.

Члени комісії:

Ільїна Ю.М. –  начальник управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації;

Кононова М.М. – спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту  населення Каховської районної державної адміністрації.

2.  Окремо лише для проведення конкурсу на зайняття посади завідувача Каховської центральної районної аптеки № 27 залучити у якості  членів комісії наступних представників трудового колективу підприємства:

Лихожон Л.О. – бухгалтер Каховської центральної районної аптеки № 27;
Беспятова К.В. – фармацевт Каховської центральної районної аптеки № 27.

3. Комісії провести конкурс на зайняття посади завідувача Каховської центральної районної  аптеки № 27 згідно чинного законодавства та внести на ім’я голови районної ради  подання про переможця конкурсу з метою розгляду його на сесії районної ради для прийняття відповідного рішення.   

4. Дане розпорядження затвердити на сесії районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами районної ради О.М.Кононович 

Голова   районної ради                                                            Т.С.Тертична

Надрукувати