header

Розпорядження "Про проведення конкурсу на посаду завідувача Каховської центральної районної аптеки № 27"

trizub
УКРАЇНА
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
 09.10.2018 р.  № 174

Про проведення конкурсу на посаду
завідувача Каховської центральної
районної аптеки № 27

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», згідно з   рішенням ХХVІІІ сесії районної ради VII скликання від 20.09.2018р. № 565 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради»,  керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести конкурс на зайняття посади завідувача Каховської центральної районної аптеки № 27 згідно чинного законодавства.
2. Керуючому справами районної ради Кононович О.М. розпочати  процедуру формування відповідної конкурсної комісії у порядку, визначеному нормативно-правовими актами.
3. Розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Каховської районної ради.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами районної ради Кононович О.М.
Голова районної ради                                                               Т.С.Тертична

Надрукувати