header

Інформація про проведення конкурсу суб'єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 Оголошується  конкурс  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад Каховського району,  з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні з умовами.

Інформація про об’єкти оцінки:

Назва об’єкта оцінки:

  1. Нежилі приміщення стоматологічної поліклініки вбудовані в багатоквартирний житловий будинок, загальною площею 326,1 кв.м., що знаходиться на балансі Каховської районної ради.

Мета проведення оцінки – визначення вартості об’єкту для його приватизації.

Місцезнаходження об’єкта оцінки - Херсонська обл., м.Каховка, вул. Соборності, буд. 13.

Дата, на яку проводиться оцінка об’єкта - 01.05.2020 року.

Назва об’єкта оцінки:

  1. Нежитлова будівля, стоматологічна поліклініка, загальною площею 417,6 кв.м., що знаходиться на балансі Каховської районної ради.

Мета проведення оцінки – визначення вартості об’єкту для його приватизації.

Місцезнаходження об’єкта оцінки – Херсонська обл., м. Каховка, вул. Соборності, буд. 15 «а».

Місце розташування земельної ділянки - Херсонська обл., м. Каховка, вул. Соборності, буд. 15 «а».

Дата, на яку проводиться оцінка об’єкта - 01.05.2020 року.

Назва об’єкта оцінки:

  1. Нежиле приміщення, адміністративного призначення, районного відділу освіти, загальною площею 467,2 кв.м., що знаходиться на балансі Каховської районної ради.

Мета проведення оцінки – визначення вартості об’єкту для його приватизації.

Місцезнаходження об’єкта оцінки – Херсонська обл., м. Каховка, вул. Соборності, буд. 18.

Дата, на яку проводиться оцінка об’єкта - 01.05.2020 року.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого апарату районної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

          - заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

         - копія кваліфікаційного свідоцтва оцінювача та діючого посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювача;

              - копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

  • копія сертифіката суб’єкта оціночної  діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України відповідно до Закону України « Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», свідоцтва про включення інформації до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, виданих претенденту Фондом державного майна України;

         - інформація про претендента;

         - інформація щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;

         - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, калькуляцію витрат та терміну виконання робіт у календарних днях до структурного підрозділу з діловодства виконавчого апарату районної ради ( каб. 321).

Кінцевий термін подання документів  до 21 квітня 2020 року.

З формами документів можна ознайомитися на сайті районної ради  http://kakhovka-rayrada.gov.ua/  (Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затверджений рішенням ХХХVII сесії районної ради VIІ скликання від 07.11.2019р. № 785)

Конкурс буде проведено 27 квітня 2020 року  о 10 годині у приміщенні Каховської районної ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб.322.

Контактні телефони: (05536) 20267, 20247, факс (05536) 20267.

Друк