header

Протокол № 5 засідання Госпітальної ради Таврійського госпітального округу

 

Протокол  № 5 засідання  Госпітальної ради

Таврійського госпітального округу

 

 

21 червня 2019 року                                                        смт Чаплинка 14:00

 

Присутні :

17 членів Госпітальної ради (згідно списку).

 

Запрошені:

голови районних рад

голови райдержадміністрацій

голови ОТГ

головні лікарі  ЦРЛ Таврійського госпітального округу

 

Голова Госпітальної ради: із 32 членів  Госпітальної  ради  (далі рада)  на  засідання  прибуло 17.

Кворум для проведення засідання є. Надійшла пропозиція розпочати засідання ради.

Голосували:

За – 17. Проти і утрималися – немає. Приймається.

Голова ради:

На  порядок  денний  засідання Госпітальної  ради  вносяться питання:

 

  1. Затвердження плану розвитку Таврійського госпітального округу з послідуючим винесенням його на розгляд сесій відповідних місцевих рад.

Доповідає:  Тертична Т.С. – голова Госпітальної ради .   

 

  1. Різне.

 

Голосували:

За – 17. Проти і утрималися – немає. Приймається.

 

СЛУХАЛИ: З першого питання: «Затвердження плану розвитку Таврійського госпітального округу з послідуючим винесенням його на розгляд сесій відповідних місцевих рад»  Тертичну Т.С.  – голову Госпітальної ради. 

 

 ВИСТУПИЛИ:

Тертична Т.С.  – голова Госпітальної ради, яка повідомила  про необхідності  функціонування  Госпітальної  ради. Розмежування фінансування окремих програм видатків лікарень за рахунок коштів місцевих бюджетів. Оголосила про відповідь на направлений лист до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, а саме згоду у допомозі формування плану перспективного розвитку  Таврійського госпітального округу. Запропонувала прописувати рівні лікарень  в  перспективному  плані розвитку Таврійського госпітального округу.

Козаченко Н.В. – головний лікар КНП «Чаплинська районна лікарня».

Запропонували затвердити перелік лікарень інтенсивного лікування та лікарні  перехвату.

Гомон Г.І. – головний лікар КЗ «Нижньосірогозька  ЦРЛ». Запропонував провести обговорення плану розвитку та вніс пропозиції щодо змін до п.1.1.2, 1.2,1.4, 2.5, 4, а також прокоментував перелік необхідних наданих послуг та  закупівель препаратів і розмежування фінансування між місцевими та державними бюджетами. Наголосив на необхідності підтримки програм за рахунок цільових коштів.

Карпеченко С. Г. – секретар Госпітальної ради. Вніс  поправку  до пункту «телемедицина» по уточненню постачальника  Інтернету (п.3.3).

Наголосив на залученні представників ОТГ та громадськості в роботі закладів охорони  здоров’я, а  саме  необхідність створення наглядових та спостережних рад.

Сайтарли П. М.  – головний лікар КП «Великолепетиська  ЦРЛ». Запропонував переглянути  деякі  пункти  плану  розвитку   Госпітальної  ради .

Салтиков В. М. – голова  Каховської  районної  державної  адміністрації: наголосив  на  необхідності при проведені сесій районних рад для визначення статусів  лікарень  Госпітального  округу.

Бериславський  В. М. – заступник голови Госпітальної  ради, голова Чаплинської районної ради. Перспективний план розвитку госпітального округу, потрібно не лише узгодити  на  рівні  Госпітальної  ради, але й необхідно забезпечити імплементацію на місцях. Запропонував підтримати затвердження плану розвитку Таврійського госпітального округу з пропозицією уточнення статусу районної лікарні з послідуючим винесенням його на розгляд сесій відповідних місцевих рад.

 

ВИРІШИЛИ: внести запропоновані зміни та рекомендувати розглянути проект плану розвитку Таврійського госпітального округу з пропозицією уточнення статусу районної лікарні на сесіях відповідних місцевих рад.

Голосували:

За – 17. Проти і Утрималися – немає. Приймається.

 

 2. Різне.

 

ВИСТУПИЛИ: 

Тертична Т.С.  – голова Госпітальної ради підняла питання розмежування фінансування окремих програм видатків лікарень за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Бериславський  В. М. – заступник голови Госпітальної  ради. Проінформував про результати конференції в м. Одеса. Переведення деяких послуг лікарень на комерційну основу.

Заслухали приклад Каховського району щодо використання  транспортних послуг по перевезенню лікарів та хворих шляхом підписання договору з комерційними структурами, це дає можливість значно заощаджувати бюджетні кошти.

Салтиков В. М. – голова  Каховської  районної  державної  адміністрації. Порушив питання про встановлення тарифів на немедичні платні послуги державними районними адміністраціями. Наголошено на тому, що повноважень у районних рад на затвердження тарифів не має.

Карпеченко С. Г. – секретар Госпітальної ради: запропонував, розглянути можливість затвердження тарифів як регуляторний акт на місцевому рівні.

Надійшла пропозиція звернутися до обласної державної адміністрації за роз’ясненням щодо порядку затвердження тарифів на немедичні платні послуги та послуги профілактичного медичного огляду лікувальними закладами в межах діючого законодавства.

ВИРІШИЛИ:

Підтримати пропозицію про  звернення  до обласної державної адміністрації і Департаменту охорони здоров’я за роз’ясненням щодо порядку затвердження тарифів на немедичні платні послуги та послуги профілактичного медичного огляду лікувальними закладами в межах діючого законодавства.

Голосували:  

За – 17. Проти і Утрималися – немає. Приймається.

 

 

 

Голова Госпітальної ради

Таврійського госпітального округу                                            Т.С. Тертична

 

 

Секретар Госпітальної ради

Таврійського госпітального округу                                           С.Г.Карпеченко

 

 

Надрукувати