header

№ 949 Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області за І півріччя 2020 року

trizub

УКРАЇНА

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

ХLVІ  сесії VІІ скликання

30.07.2020949

Про стан боротьби зі злочинністю,
охорони громадського  порядку на
території Каховського району та
результати  діяльності Каховського
відділу поліції Головного управління 
Національної поліції в Херсонській
області за   І півріччя 2020 року
( у порядку інформації)

 

 

             Заслухавши інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області за І півріччя 2020 року, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись п. 36 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію   про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області  за І півріччя  2020  року  прийняти до відома (інформація додається).

 

 

 Голова районної ради                                                                   Т.С.Тертична

 

 

ДОВІДКА

про стан боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області за І-ше півріччя 2020 року.

Упродовж першого півріччя 2020року в Каховському ВП ГУНП здійснено комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної обстановки в районі, реалізацію наявних напрацювань, успішного виконання покладених завдань.

З урахуванням нових вимог суспільства до діяльності органів внутрішніх справ продовжуються робота з підвищення її ефективності. Уживаються заходи щодо кадрового зміцнення провідних напрямів роботи, перерозподілу завдань і функцій структурних підрозділів. Посилюється система контролю за своєчасним реагуванням працівниками відділу на заяви й повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. На більш якісному рівні налагоджується співпраця з громадськістю.

Продовжено роботу з удосконалення форм і методів забезпечення публічного порядку, безпеки дорожнього руху та профілактики злочинності.

Ужиті заходи сприяли позитивним змінам у стані оперативної обстановки.

За данимиІТС ІПНП ІП «Єдиний облік» у 2019 році до Каховського ВП ГУНП надійшло 5270 заяв та повідомлень про події, з яких 931з ознаками кримінального правопорушення.

Протягом 2020 року у Каховському ВП ГУНП в Херсонській області зареєстровано 915 кримінальних правопорушень, з них закрито 504(55,1%)

В провадженні Каховського ВП ГУНП перебувало 411 КП, що на 45,8 % менше ніж за аналогічний період 2019 року (759).

З числа зареєстрованих у 2020 році кримінальних проваджень,особам повідомлено про підозру у скоєнні злочину(Ф.2)по 207КП, що складає 50,4 %, з урахуванням зареєстрованих у минулих роках розкрито (Ф.2)231 КП.

Розслідувано (Ф.1.1) 230 кримінальних проваджень.

Закінчено провадженням1164 кримінальних проваджень,149 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальними актами, 8 з клопотанням про примирення.

 5 осіб було затримано на підставі ст. 208 КПК України.

         З числа кримінальних правопорушень зареєстрованих у першому півріччі2020 року:

  -        особливо тяжких – 5, з них розкрито – 2, або 40% (область 57,4%);

-        тяжких – 136, з них розкрито – 82, або 60,3% (область 47,4%);

-        середньої тяжкості – 170, з них розкрито –88, або 51,8% (область 51,5%);

-        невеликої тяжкості – 100, з них розкрито – 35, або 35% (область 43,9%).

З незаконного оббігу вилучено наркотичних речовин всього – 4,943 гр

·       Канабіс                                            955,661 гр

·       Опій                                                 0,0692 гр

·       Метадон                                          0,03гр

·       Амфітамін                                       1,933 гр

·       Метамфетамін                                 0,079 гр

·       НПР(нові психоактивні речовини) 1,9303гр

Вилучено всього рослин                         13 куща

Протягом 2020року з незаконного обігу вилучено:

-         1-нарізна зброя;

-         5 гранати РГД-5;

-         1 вогнепальна зброя;

-         40 патрони;

У 2020 році  Каховським ВП ГУНП в Херсонській області розшукувалися  29 злочинців, з них розшукуваних судом - 14, розшукуваних слідством - 15.

За січень – червень 2020 року в розшук оголошено 5 злочинців.

У 2020 році  встановлено місцезнаходження та затримано 7 злочинців.

Станом на 30.06.2020 в розшуку залишилось 29 злочинців.

Працівниками сектору превентивної діяльності поліції Каховського ВП ГУНП на сьогодні виконується значний обсяг роботи, насамперед у безпосередньому контакті з населенням. Це – реагування на звернення громадян, профілактика і попередження кримінальних правопорушень, у тому числі серед підоблікових осіб.

Станом на 30.06.2020на обліку Каховського ВП ГУНП в Херсонській області перебувають 292раніше судимих осіб, з них 15 перебувають під гласним адміністративним наглядом, 47 – особи, які формально підпадають під дію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» (далі – «формальники»).

 За ініціативою Каховського ВП ГУНП до Каховського міськрайонного суду направлено подання про встановлення адміністративного нагляду та встановлено та подовжено адміністративний нагляд відносно – 7 осіб.

За порушення правил адміністративного нагляду (ст. 187 КУпАП) складено всього 109 протоколів, минулий рік – 92.

Станом на 30.06.2020 року на обліку в Каховському ВП ГУНП перебуває 214 особа, які вчинили домашнє насильство в сім’ї.

За фактами вчинення домашнього насильства в сім’ї складено 81 (із них ДОП – 112, С(Г)РПП – 43, ЮП – 3) адміністративні протоколи за ст. 173-2 КУпАП.

З початку року працівниками Каховського ВП ГУНП в Херсонській області складено 2628 протоколів про адміністративні правопорушення, на загальну суму накладеного штрафу 882538грн.

По лінії БДР складено 1047протоколів.  З них по ст. 130 КУпАП складено127протоколи. Працівниками ГРПП винесено 79 електронних  постанов.

З початку року перевірено 999 осіб які перебувають на обліку в Каховському ВП ГУНП в Херсонській області, з них: 145 особа у відношенні яких застосовано запобіжний захід - домашній арешт, 336 - стосовно яких встановлено адміністративний нагляд, 34дітей які перебувають на профілактичному обліку та 162 власників мисливської зброї.

Основними пріоритетними напрямками роботи секторів реагування патрульної поліції є: профілактика злочинності, орієнтація на потреби населення, повнота їх задоволення в діяльності по забезпеченню публічної безпеки, протидія злочинності у громадських місцях; організація охорони публічного порядку в системі єдиної дислокації; забезпечення охорони публічного порядку і безпеки громадян під час проведення масових заходів; покращення профілактичної роботи з під обліковим елементом.

-ПІДСУМКИ ТА ВИСНОВКИ ПРОВЕДЕНОГО АНАЛІЗУ

Протягом першого півріччя 2020 року вживалися заходи щодо забезпечення належного рівня боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку, дотримання прав і свобод громадян, завдяки чому вдалося зберегти та закріпити деякі позитивні тенденції у структурі та динаміці злочинності, поліпшити результати роботи на окремих пріоритетних напрямках оперативно-службової діяльності.

Разом з тим, ужиті заходи ще не повною мірою відповідають реальній криміногенній ситуації.

З урахуванням пріоритетних напрямків діяльності, визначених Главою держави, МВС України та НПУ та ГУНП області, реального стану криміногенної ситуації в районі основні зусилля у другому півріччі 2020 році спрямувати на:

-       забезпечення дотримання законності, прав, свобод і законних інтересів громадян;

-       розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів проти особи, у тому числі вчинених у минулі роки;

-       боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, викриття фактів збуту наркотичних засобів, ліквідацію наркопритонів, осередків виробництва та виготовлення наркотиків;

-       документування фактів збуту зброї;

-       проведення комплексу заходів з питань профілактики дитячої злочинності та захисту прав дітей;

-       виявлення та попередження злочинності в сімейному середовищі;

-       дотримання законності при затримання осіб;

-       максимальне реагування на всі отримані поліцією  заяви  і повідомлення

про кримінальні правопорушення та інші події;

-        підвищення індивідуально-профілактичної роботи з раніше судимими та адміннаглядними особами, протидію вуличній злочинності та злочинам проти особистого майна громадян;

-       ужиття заходів щодо розшуку майна і коштів, які можуть бути джерелом відшкодування завданих злочинами збитків.

Начальник Каховського ВП

ГУНП в Херсонській області

полковник поліції                                                   Вадим ПАРФЕНТЬЄВ

 

Надрукувати