header

№ 861 Про надання дозволу КНП «Каховська ЦРЛ» на оренду частини приміщення терапевтичного корпусу площею 215,8 кв.м. за адресою м.Каховка, вул.Першотравнева, буд. 34.

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІ сесії VІІ скликання

 30.01.2020 № 861

Про надання дозволу КНП «Каховська ЦРЛ»

на оренду частини приміщення терапевтичного

корпусу площею 215,8 кв.м. за адресою

м.Каховка, вул.Першотравнева, буд. 34.

 

 

         Розглянувши лист КНП «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» від 28.12.2019р. № 1981 про надання дозволу на оренду частини приміщення терапевтичного корпусу площею 215,8 кв.м., яка розташована за адресою м.Каховка, вул.Першотравнева, буд 34,  строком на 2 роки 11 місяців, з метою створення та функціонування філії обласного Центру нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу, враховуючи  висновки та рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись Порядком передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, який затверджений рішенням ХІV сесії  VІ скликання районної ради від 14.03.2012 р. №193, ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:        

         1. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» на оренду частини приміщення терапевтичного корпусу, площею 215,8 кв.м., що є спільною власністю територіальних громад Каховського району та розташована за адресою м.Каховка, вул.Першотравнева, буд.34. з 03.01.2020 року.

         2. Встановити строк дії договору оренди -  два роки одинадцять місяців.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району.

 

 

Голова районної ради                                                                   Т.С.Тертична

Друк