header

№ 858 Про повноваження голови Каховської районної ради у сфері оренди майна в умовах оновленого законодавства

trizub

УКРАЇНА

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІсесії VІІ скликання

30.01.2020 № 858

Про повноваження голови

Каховської районноїради у сфері оренди

майна в умовах оновленого законодавства

 

 

            У зв’язку зі вступом у дію з 01 лютого 2020 року нового Закону України «Про оренду  державного і комунального майна» та з метою забезпечення проведення вчасної та належної діяльності у сфері орендних  відносин,    враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії  з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись постановою  ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

       1. Уповноважити голову Каховської районної ради Тертичну Тетяну Станіславівну приймати необхідні рішення з питань оренди майна спільної власності територіальних громад Каховського району відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного і комунального майна» в новій редакції, який вступить в дію 01 лютого 2020 року, шляхом видачі розпорядження з послідуючим його затвердженням на пленарному засіданні сесії районної ради.  Зокрема їй надається право вирішувати питання щодо:

       - включення, відмови у включенні чи виключення об’єктів оренди до відповідних Переліків першого та другого типів, визначених Законом України «Про оренду державного і комунального майна» в новій редакції, та внесення до них змін;

       - укладання договору оренди на об’єкт (майно), включений до Переліку другого типу, у разі отримання двох і більше заяв від осіб, які мають право на отримання в оренду майна без проведення аукціону;

     -  продовження договорів оренди майна або відмови у їх продовженні;

     - погодження або відмови у погодженні  рішення балансоутримувача про намір передачі майна в оренду;

      -  скасування або зміни  рішення балансоутримувача про включення або про відмову у включенні об’єкта до одного з Переліків тощо.

        Голова Каховської районної ради Тертична Т.С. має право виступати ініціатором оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад району, а також вчиняти усі необхідні  дії в сфері орендних відносин в межах діючого законодавства.

        2. Керівникам районних комунальних підприємств, установ, закладів, привести у відповідність до вимог оновленого законодавства   відносини оренди комунального майна, яке знаходиться на балансі  очолюваної юридичної особи, та забезпечити дотримання норм Закону України «Про оренду державного і комунального майна» в новій редакції з моменту його введення в дію.

        3. Контроль  за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району .

 

 

Голова районної ради                                                                   Т.С.Тертична

 

Надрукувати