header

№ 857 Про відміну електронного аукціону з покроковим зниженням стартової ціни з продажу нежитлової будівлі, яка розташована за адресою м. Каховка, вул. Соборності, буд.11

trizub

УКРАЇНА

 

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

ХLІ сесії VІІ скликання

 

 30.01.2020857

 

Про відміну електронного аукціону

з покроковим зниженням стартової ціни

з продажу нежитлової будівлі,

яка розташована за адресою

м. Каховка, вул. Соборності, буд.11

 

 

З метою досягнення цілей приватизації та забезпечення наповнення районного бюджету за рахунок надходжень від приватизації об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад Каховського району, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (із змінами внесеними згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2018 року №579), керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмінити електронний аукціон з покроковим зниженням стартової ціни на нежитловий будинок, редакція газети «Каховська зоря», загальною площею 379,7 кв.м., за адресою  м. Каховка, вулиця Соборності , будинок 11.    ( код об’єкту UA-AR-P-2019-11-11-000009-3).

2. Доручити виконавчому апарату Каховської районної ради через особистий кабінет електронного майданчика скасувати вищевказаний електронний аукціон шляхом опублікування даного рішення в ЕТС не  пізніше  робочого дня, наступного за днем його прийняття.

3. У разі якщо за результатами аукціону зі зниженням стартової ціни на 50% на вище зазначений об’єкт приватизації, який призначений ЕТС на 17 лютого 2020 року, не буде визначено переможця або аукціон буде визнано таким, що не відбувався доручити  аукціонній комісії розробити та подати на затвердження сесії районної ради  умови продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, редакція газети «Каховська зоря», загальною площею 379,7 кв.м., за адресою  м. Каховка, вул. Соборності , буд. 11, лише способом проведення аукціону з умовами без застосування будь-яких інших видів аукціону. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію районної ради з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району. 

 

 

Голова  районної  ради                                                                  Т.С.Тертична

Надрукувати