header

№ 856 Про інформацію щодо функціонування КНП «Каховська ЦРЛ»

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІ  сесії VІІ скликання

30.01.2020 № 856

Про інформацію щодо

функціонування КНП «Каховська ЦРЛ»

Заслухавши інформацію першого заступника голови Каховської районної державної адміністрації Вакулич О. Л. щодо подальшого функціонування та  фінансування КНП «Каховська ЦРЛ» за умови заключення договору з Національною службою здоров’я України, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови першого заступника Каховської районної державної адміністрації Вакулич О.Л. щодо подальшого функціонування та  фінансування КНП «Каховська ЦРЛ» за умови заключення договору з Національною службою здоров’я України  прийняти до відома.

2. З метою безперебійного та якісного надання медичних послуг  населенню Каховській районній державній адміністрації в межах делегованих повноважень спільно з адміністрацією КНП «Каховська ЦРЛ»:

2.1. розробити організаційні заходи та забезпечити  контроль за їх виконанням в частині:

2.1.1. формування переліку необхідного обладнання та  матеріально-технічного забезпечення згідно нормативної бази та джерела фінансування в тому числі на комунальні послуги;

2.1.2. кадрового забезпечення лікарні медперсоналом та їх стимулювання з урахуванням визначеного переліку медичних послуг;

2.1.3. клінічного маршруту пацієнта (алгоритм руху пацієнта структурними підрозділами лікарні та різних закладів охорони здоров'я, які залучені до надання допомоги при конкретному стані або захворюванні) з застосуванням санітарного автомобіля класу А1;

2.1.4.  розробки та затвердження переліку платних послуг.

2.2.  Провести аналіз ефективності фінансування КНП «Каховська ЦРЛ».

2.3. Розробити план розвитку КНП «Каховська ЦРЛ» на період 2020 - 2023 роки відповідно до вимог, які висуваються Національною службою здоров’я України та чинного законодавства  до відповідного профілю лікарні з урахуванням фінансових можливостей ОТГ Каховського та суміжних районів і міста Каховка.

2.4. Окремі розділи Плану розвитку КНП «Каховська ЦРЛ» включити до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району  на 2020 рік.

2.5. План розвитку КНП «Каховська ЦРЛ» подати на розгляд чергової сесії районної ради.

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та      соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                   Т.С.Тертична

Друк