header

№ 799 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 0,2400 га , яка перебуває у власності Коваленка С.В. на території Зеленопідської сільської ради

trizub
УКРАЇНА
 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ХХХVІІІ  сесії VІІ скликання

 28.11.2019р. № 799

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки, загальною площею 0,2400 га ,
яка перебуває у власності Коваленка С.В.
на території Зеленопідської сільської ради

 

 

  Розглянувши лист Коваленка Сергія Володимировича від 15.10.2019р., технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 0,2400 га , яка перебуває у власності Коваленка С.В. для розміщення та обслуговування комплексу «Риболовецька дільниця», яка розташована за адресою: Херсонська область, Каховський район, Зеленопідська сільська рада, с.Просторе, вул.Озерна,1 (за межами населеного пункту) і висновок державної експертизи землевпорядної  документації від 03.10.2019р. № 109, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада                                                                                       

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 0,2400 га , яка перебуває у власності Коваленка С.В. для розміщення та обслуговування комплексу «Риболовецька дільниця», яка розташована за адресою: Херсонська область, Каховський район,  Зеленопідська сільська рада, с.Просторе, вул.Озерна,1 (за межами населеного пункту).

         Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 158129,12 грн. (сто п’ятдесят вісім тисяч сто двадцять дев’ять гривень 12 коп.).

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

 

Голова районної ради                                                          Т.С.Тертична

 

Надрукувати