header

№ 798 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0336 га, яка перебуває в оренді СФГ«Акант» на території Малокаховської сільської ради

trizub

УКРАЇНА

 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХХVІІ  сесії VІІ скликання

 28.11.2019р. № 798

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки загальною площею 0,0336 га,
яка перебуває в оренді СФГ«Акант»
на території Малокаховської  
сільської ради

 

 

 

Розглянувши клопотання СФГ «Акант» від 17.10.2019р. № 76, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0336 га, яка перебуває в оренді селянського (фермерського господарства) «Акант» цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка розташована за адресою: Херсонська область, Каховський район, Малокаховська сільська рада, 28/44  за межами населеного пункту і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 11.10.2019р. № 100, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0336 га, яка перебуває в оренді селянського (фермерського господарства) «Акант» цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка розташована за адресою: Херсонська область, Каховський район, Малокаховська сільська рада, 28/44  за межами населеного пункту.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 89684,65 грн. (вісімдесят дев’ять тисяч шістсот вісімдесят чотири  гривні 65 коп.).

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

 

 

Голова районної ради                                                          Т.С.Тертична

Надрукувати