header

№ 634 Про директора КНП «Каховська ЦРЛ»

trizub
УКРАЇНА 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
ХХХІІ  сесії VІІ скликання

25.01.2019 р. № 634

Про   директора
КНП «Каховська ЦРЛ»

Розглянувши подання голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Каховської районної ради від 22.01.2019 року, відповідний протокол конкурсної комісії  від 21.01.2019 року та заяву переможця конкурсу Мазур О.Б. від 23.01.2019 року, враховуючи висновки та рекомендації постійної   комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статтями 21,32 Кодексу законів про працю України, постановою КМУ від 27.12.2017р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», статтею 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:   

1. Призначити на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» переможця конкурсу Мазур Олену Борисівну  в порядку переведення з посади  медичного директора комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» з 28 січня 2019 року.

2. Доручити голові Каховської районної ради  Тертичній Т.С. укласти контракт  з Мазур О.Б.  строком на 3 роки згідно чинного законодавства України.     

3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну   комісію  районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

Голова районної ради                                                           Т.С.Тертична

Друк