header

№ 633 Про звільнення головного лікаря Каховської центральної районної лікарні Віттіх О.О.

trizub
УКРАЇНА
 
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 

РІШЕННЯ

ХХХІІ  сесії VІІ скликання
 
 
25.01.2019 р.633

Про звільнення  головного
лікаря Каховської центральної
районної лікарні Віттіх О.О.
         

 

 

           У зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці Каховської центральної районної лікарні, зумовленими її перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради», згідно рішення XXVIII сесії Каховської районної ради  VII скликання від 20.09.2018р. № 560 «Про припинення  юридичної особи Каховська центральна районна лікарня в результаті її реорганізації шляхом перетворення», враховуючи положення Наказу Міністерства охорони здоров’я  від 31.10.2018р. № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я», яким з 01.01.2019р. виключено посаду головного лікаря, та введено посаду директора і медичного директора в закладах охорони здоров’я,  та лист Каховської районної державної адміністрації від 26.12.2018 року  № 01-15-3317/0/18/612-102, зважаючи на відсутність згоди Віттіх О.О. на переведення на іншу посаду та сплив строку попередження про наступне вивільнення, зважаючи на п.3.1.7.17. Регламенту роботи Каховської районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради  VІІ скликання від 11.12.2015 року № 4 (зі змінами) та п.5.4. Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів , організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району,  затвердженого рішенням ХХVІ  сесії  районної ради VІІ скликання від 07.06.2018 року № 509, враховуючи висновки та рекомендації  постійної  комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись Основами законодавства України про охорону здоров'я, ч.1 п.1 ст. 40 Кодексу законів про працю, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 
В И Р І Ш И Л А:

 
        1. Затвердити розпорядження голови районної ради  від 17.01.2019 року № 5 «Про звільнення Віттіх О.О.» (додається).

 

Голова районної ради                                                            Т.С.Тертична

 

 

trizub
УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
 
17.01.2019 р.  № 5
Про звільнення  Віттіх О.О.
        
 
          У зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці Каховської центральної районної лікарні, зумовленими її перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради», згідно рішення XXVIII сесії Каховської районної ради  VII скликання від 20.09.2018р. № 560 «Про припинення  юридичної особи Каховська центральна районна лікарня в результаті її реорганізації шляхом перетворення», що супроводжувалось ліквідацією посади головного лікаря, на підставі Наказу Міністерства охорони здоров’я  від 31.10.2018р. № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я», та відповідною зміною структури лікарні, зважаючи на відсутність згоди Віттіх О.О. на переведення на іншу посаду та сплив строку попередження про наступне вивільнення, керуючись ст. 40 Кодексу законів про працю, ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.  Звільнити Віттіх Олександра Олександровича з посади головного лікаря Каховської центральної районної лікарні з 17 січня 2019 року за п.1 ч.1 ст. 40 Кодексу законів про працю  у зв’язку зі скороченням штату - ліквідацією посади головного лікаря, що зумовлено змінами в організації виробництва та праці в результаті реорганізації Каховської центральної районної лікарні.
2. Віттіх Олександру Олександровичу  здійснити необхідні дії  щодо передачі документів, матеріальних цінностей тощо виконуючому обов’язки директора КНП «Каховська ЦРЛ» Мазур Олені Борисівні, в порядку згідно чинного законодавства.
3. Бухгалтерії КНП «Каховська ЦРЛ» своєчасно та у повному обсязі здійснити розрахунок з Віттіх О.О. згідно чинного законодавства.
4. Відділу кадрів КНП «Каховська ЦРЛ» здійснити необхідні дії щодо заповнення та своєчасної видачі трудової книжки Віттіх О.О. згідно вимог діючого законодавства.
5. Дане розпорядження винести на затвердження сесії районної ради.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами районної ради Кононович О.М.
 
 

 

 Голова районної ради                                                              Т.С.Тертична

Надрукувати