header

№ 535 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Дудчине Тавричанської сільської ради

trizub
УКРАЇНА
КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
 
РІШЕННЯ
ХХVIІ сесії VIІ скликання
 
26.07.2018р. № 535
              
 
Про затвердження  проекту землеустрою
щодо   зміни   меж  села  Дудчине
Тавричанської сільської ради

 

 

          Розглянувши клопотання Тавричанської сільської ради від 15.05.2018р.№ 64 про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Дудчине, Тавричанської сільської ради, Каховського району, Херсонської області і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 03.05.2018р. № 136, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 174 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
          1. Включити в межі населеного пункту Дудчине земельні ділянки загальною площею 51,0000 га та погодити нові межі території с.Дудчине загальною площею 161,2000 га.
       2. Затвердити проект землеустрою щодо зміни меж села Дудчине Тавричанської сільської ради, Каховського району, Херсонської області.
         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища і раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

 

Голова районної ради                                                         Т.С.Тертична

Друк