header

№ 534 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 57,8000га, що надана в оренду ТДВ «Каховське ХПП» на території Тавричанської сільської ради

trizub
УКРАЇНА
 КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ХХVІІ  сесії VІІ скликання
 26.07.2018р. № 534

 

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки, загальною площею 57,8000га,
що надана в оренду ТДВ «Каховське ХПП»
на території Тавричанської сільської ради

 

 

Розглянувши лист ТДВ «Каховське ХПП» від 10.04.2018р. № 20/01, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 57,8000га, що надана в оренду ТДВ «Каховське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою Херсонська область, Каховський район, Тавричанська сільська рада, і висновок державної експертизи землевпорядної документації від 07.05.2018р. № 574, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада
                                                       
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 57,8000га, що надана в оренду ТДВ «Каховське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою  Херсонська область, Каховський район, Тавричанська сільська рада.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 1 615 760,85 грн. (один мільйон шістсот п'ятнадцять тисяч сімсот шістдесят гривень 85 коп.)
               
2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                          Т.С.Тертична

Друк