header

№ 129 Про організацію роботи районних комунальних підприємств, установ та закладів в умовах децентралізації ( в зв’язку зі створенням об’єднаних територіальних громад)

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІХ сесії VІІ скликання

 

від  26.10.2016р. № 129

 

Про організацію роботи районних

комунальних підприємств, установ та 

закладів в умовах децентралізації ( в зв’язку 

зі  створенням об’єднаних територіальних 

громад) 

 

           

             З метою внесення своєчасних змін в роботу комунальних підприємств, установ та закладів, що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, в умовах децентралізації, беручи до уваги  Постанову Центральної виборчої комісії від 7.10.2016р. № 437 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року»,  враховуючи висновки та рекомендації постійної   комісії  з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

          1.  Керівникам комунальних підприємств, установ та закладів, що є спільною власністю територіальних громад Каховського району, з моменту створення об’єднаних селищної, сільських територіальних громад на території Каховського району своєчасно вчиняти необхідні дії згідно чинного законодавства щодо коригування роботи відповідних підприємств, установ та закладів, а саме: 

          своєчасно попереджати працівників про можливе вивільнення  у зв’язку із скороченням штатної чисельності;

          проводити заходи з оптимізації мережі підприємства, установи, закладу;

          укладати договори з новоствореними об’єднаними селищною, сільськими  територіальними громадами на оплату послуг районних комунальних підприємств, установ та закладів;

            здійснювати заходи щодо передачі майна,  яке обліковується на балансі відповідного районного комунального підприємства, установи, закладу, та є   спільною власністю територіальних громад Каховського району,  у власність об’єднаних селищної, сільських територіальних громад тощо.

         2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

 

        

Голова районної ради                                                               Т.С.Тертична

 

Надрукувати