header

№ 128 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 3,4716 га, яка надається в оренду ПСП «Діамант» для обслуговування комплексу нежитлових будівель, зернотоку за межами населених пункті

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

ІХ сесії VIІ скликання

 

від 26.10.2016р. № 128

Про затвердження технічної документації 

з нормативної грошової оцінки  земельної 

ділянки загальною площею 3,4716 га, яка надається

в оренду ПСП «Діамант» для обслуговування

комплексу нежитлових будівель, зернотоку

 за межами населених пунктів на території

 Дудчинської  сільської ради 

 

 

 

  Розглянувши лист   ПСП «Діамант»  від 27.09.2016  № 86/09-16 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  загальною площею 3,4716 га, яка надається в оренду приватному сільськогосподарському підприємству «Діамант» для обслуговування комплексу нежитлових будівель, зернотоку за межами населених пунктів на території  Дудчинської  сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 вересня 2016 року № 430 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки загальною площею 3,4716 га, яка надається в  оренду приватному сільськогосподарському підприємству «Діамант» для обслуговування комплексу нежитлових будівель, зернотоку за межами населених пунктів на території  Дудчинської  сільської ради Каховського району Херсонської області.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить  1 599 018,96 грн. ( один мільйон    п’ятсот дев’яносто дев’ять  тисяч   вісімнадцять ) гривень  96   копійок.

3.  Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через друковані засоби масової інформації про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради прийнятого рішення.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

  

Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

 

 

Надрукувати