header

Звернення Президенту України

                                                                                                                                              Президенту України

                                                                                                                                              Порошенку П.О.

ЗВЕРНЕННЯ

Депутати Каховської районної ради  наполегливо просять звернути  увагу на суттєві негативні наслідки, які можуть мати місце в результаті прийняття змін до Податкового кодексу України, зокрема, в частині скасування спецрежиму ПДВ та спрощеної системи оподаткування для всіх суб’єктів господарювання в АПК.

Скасування спецрежиму ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників є згубним з точки зору забезпечення продовольчої безпеки України.  Призведе до значних фінансових втрат для аграріїв, збільшення кількості безробітних, падіння експортної виручки.

Наголошуємо, що збереження існуючої системи оподаткування аграрного сектору до 1 січня 2018 року передбачено Коаліційної угодою та Програмою дій уряду.

Вважаємо, що зазначені зміни до Податкового кодексу України не повинні бути прийняті в запропонованій редакції, адже означатиме крах агропромислового комплексу України та спричинить масові акції протесту з боку фермерів і селян.

Висловлюємо чітку позицію щодо недоцільності внесення   змін до податкового законодавства в частині оподаткування сільських товаровиробників.

 

З повагою, надією та вірою у краще майбутнє України,

депутати Каховської районної ради

Надрукувати