header

№ 18 Про директора комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І.Братана»

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІІІ сесії VII скликання

від 25.12.2015р. № 18

Про директора комунальної

установи «Каховська районна

об’єднана бібліотека 

ім. М.І.Братана»

 

Розглянувши  заяву  про звільнення з посади директора комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І. Братана» Найдьон Т.В. від 16.11.2015 р. у зв’язку із виходом на пенсію,звернення Каховської райдержадміністрації від 22.12.2015 року № 19-01-06/1696 про призначення директором комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека   ім. М.І. Братана» Денисюк В.П. в порядку переведення з посади начальника відділи культури райдержадміністрації, її особисту заяву від 18.12.2015 р., враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення і з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва,транспорту водозабезпечення та газифікації населених пунктів району, керуючись ст. 43 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити дію Контракту від 08 квітня 2014 року № 13 з Директором Комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І. Братана» Найдьон Тамарою Володимирівною з 30 листопада 2015 року в зв’язку із виходом на пенсію.

2. Призначити Денисюк Валентину Петрівну директором комунальної установи « Каховська  районна  об’єднана  бібліотека  ім. М.І. Братана » в порядку переведення з посади начальника відділу культури Каховської райдержадміністрації строком на 3 роки  та  укласти  з нею контракт про наймання її на посаду .

3. Доручити голові районної ради Тертичній Т.С. укласти контракт з директором комунальної установи «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. М.І. Братана» на період з 28.12.2015 року по 28.12.2018 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                 Т.С.Тертична

Надрукувати