header

№ 17 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 1.57 га, яка надана в оренду ТОВ «Агробізнес» для ведення товарного сільськогосподарського призначення на території Тавричанської сільсько

trizub

УКРАЇНА
КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІІІ сесії VIІ скликання

від 25.12.2015р. № 17


Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 1.57 га, яка

надана в оренду ТОВ «Агробізнес» для

ведення товарного сільськогосподарського

призначення на території Тавричанської

сільської ради

 

 Розглянувши лист представника ТОВ «Агробізнес» від 09.11.2015  № 564 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1.57 га, яка надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Агробізнес» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої в адміністративних межах Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області (за межами населених пунктів), висновок державної експертизи землевпорядної документації від 16 жовтня 2015 року № 219 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1.57 га, яка надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Агробізнес» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої в адміністративних межах Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області (за межами населених пунктів).

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить  58 402, 87(п'ятдесят вісім тисяч чотириста дві гривні 87 коп.).

3. Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадкість району через газету «Каховська Зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради прийнятого рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

Надрукувати