header

№ 16 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0300 га, яка надана в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Астеліт» під розміщення телекомунікаційного обладнання за межами

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІІІ сесії VIІ скликання

від 25.12.2015р. № 16

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки загальною площею 0,0300 га, яка

надана в оренду Товариству з обмеженою 

відповідальністю «Астеліт» під розміщення

телекомунікаційного обладнання за межами

населених пунктів на території

Василівської сільської ради

Розглянувши лист представника ТОВ «УКРТАУЕР» від 20.10.2015  № КN 9018/6 і технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0300 га, яка надана в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Астеліт» під розміщення телекомунікаційного обладнання за межами населених пунктів на території  Василівської сільської ради Каховського району Херсонської області, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 19 жовтня 2015 року № 182 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст. 23 Закону «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0300 га, яка надана в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Астеліт» під розміщення телекомунікаційного обладнання за межами населених пунктів на території  Василівської сільської ради Каховського району Херсонської області.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 15 240, 00(п'ятнадцять тисяч двісті сорок) гривень.

3.Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадкість району через газету «Каховська Зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради прийнятого рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                Т.С.Тертична

Надрукувати