header

№ 3 Про умови оплати праці голови районної ради

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

І сесії VІІ скликання

 від 17.11.2015р. № 3                                             

  

Про умови оплати праці

голови районної ради

 

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України віл 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умови оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та керуючись ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», районна рада

 ВИРІШИЛА

       1. Виплату посадового окладу та доплату за ранг голові районної ради проводити згідно додатків 49 та 57 до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 із змінами.

Встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за п’ятий ранг та вислугу років, яку  визначити  в розмірі 40 відсотків

2. Здійснювати преміювання голови районної ради щомісячно в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі, та економії коштів на оплату праці у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі 25 відсотків посадового окладу, рангу та вислугу років та економії фонду оплати праці.

3. Надавати голові районної ради допомогу на вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі що не перевищую середньомісячної заробітної плати.

 

 

Голова районної ради                                       Т.С.Тертична

 

 

Надрукувати