header

№ 485 Про внесення змін до рішення ХХVІ сесії VІ скликання від 06.11.2013р. № 400 «Про затвердження Положення Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції»


trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХХ сесії VІ скликання

від 08.04.2014р. № 485

 

Про внесення змін до рішення ХХVІ сесії VІ скликання

від 06.11.2013р. № 400 «Про затвердження Положення

Каховського районного центру

соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді в новій редакції»

        

З метою вжиття заходів щодо усунення порушень вимог Кодексу Законів про працю України, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами, керуючись п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення ХХVІ сесії VІ скликання від 06.11.2013р. №400 «Про затвердження Положення Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції», а саме :

1.1. Пункт 5.2.додатку до рішення викласти в слідуючій редакції :

«5.2. Директор Центру призначається на посаду та звільняється з посади рішенням сесії районної ради за поданням голови районної державної адміністрації».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами та з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                              М.П. Крупін

Друк