header

№ 158 Стипендії матерям Авганців

trizub 

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІ сесії шостого скликання

від 23.12.2011р. № 158

м. Каховка

 

Про затвердження Положення

про порядок виплати районних стипендій

матерям воїнів-учасників бойових дій

в Республіці Афганістан, загиблих

при виконанні службових обов'язків

 

     Розглянувши лист голови райдержадміністрації від 07.12.2011 року № 2-1.15/4200 про затвердження Положення про порядок виплати районних стипендій матерям воїнів-учасників бойових дій в Республіці Афганістан, загиблих при виконанні службових обов'язків, та відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 07.12.2011 року № 662, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування вУкраїні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

      1. Затвердити Положення про порядок виплати районних стипендій матерям воїнів-учасників бойових дій в Республіці Афганістан, загиблих при виконанні службових обов'язків (додається).

      2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити фінансування видатків на виплату зазначеної стипендії в межах коштів, затверджених в районному бюджеті на визначений рік.

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                         М.П.Крупін

 

 

Додаток

до рішення ХІІ сесії

районної ради VІ скликання

від 23.12.2011р.№158

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок виплати районних стипендій

матерям воїнів-учасників бойових дій в Республіці Афганістан,

загиблих при виконанні службових обов'язків.

    1. Районні стипендії матерям воїнів-учасників бойових дій в Республіці Афганістан, загиблих при виконанні службових обов'язків (далі – Стипендії), призначаються особам з числа матерів, сини яких загинули під час проходження строкової військової служби в Республіці Афганістан та при виведенні військ з Республіки Афганістан.

    2. Стипендії виплачуються матерям, які постійно проживають на території Каховського району.

    3. Розмір щомісячної стипендії визначається щорічно, виходячи з затвердженого обсягу асигнувань на зазначені цілі.

    4. Стипендії призначаються матерям щорічно на підставі розпорядження голови Каховської районної ради про призначення відповідної Стипендії за поданням Каховської районної державної адміністрації.

    5. У разі смерті матері загиблого воїна право на отримання Стипендії передається батькові загиблого воїна, з внесенням відповідних змін у подання Каховської районної державної адміністрації та у розпорядження голови Каховської районної ради, і виплачується батькові щорічно.

    6. Для отримання Стипендії матері загиблих воїнів, або їх довірені особи, надають до Каховської районної державної адміністрації перелік підтверджуючих документів:

- копія свідоцтва про народження загиблого сина;

- копія свідоцтва про смерть загиблого сина;

- посвідчення члена сім'ї загиблого учасника бойових дій;

- копія паспорту матері (батька) з відміткою про реєстрацію;

- копія ідентифікаційного коду матері (батька).

    7. Стипендії виплачуються щомісяця, незалежно від розміру одержуваних стипендіатами заробітної плати чи пенсії, інших державних соціальних допомог.

    8. Виплата Стипендій здійснюється безпосередньо в 2011 році Каховською районною державною адміністрацією, а в наступних роках управлінням праці та соціального захисту населення, на підставі наданих підтверджуючих документів та розпорядження голови Каховської районної ради .

 

Керуючий справами районної ради                          В.І.Любак

Друк