header

№ 298 Про виведення з орендованого цілісного майнового комплексу ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» основних засобів та інших матеріальних активів

 

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХІІ сесії VІ скликання

від 14.02.2013р. № 298 

                                             

Про виведення з орендованого цілісного

майнового комплексу ТОВ «Каховська

стоматологічна поліклініка» основних

засобів та інших матеріальних активів

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» №68 від 21.11.2012 р. про недоцільність і неможливість використання майна, яке входить до орендованого цілісного майнового комплексу, враховуючи  висновки та  рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпеченню та газифікації населених пунктів району, керуючись ст.ст.43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

         1. Вивести з орендованого цілісного майнового комплексу ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» майно, яке входить до  складу основних засобів та інших матеріальних активів,  непридатних до подальшого використання  (згідно додатку).

         2. Голові районної ради Крупіну М.П. заключити  договір оренди нерухомого майна терміном дії до 04 грудня 2013 року включно, з ТОВ «Каховська стоматологічна поліклініка» в особі директора Захарченко Д.В.

         3. Договір оренди цілісного майнового комплексу №01/10 від 04.01.2010 року вважати достроково припиненим  з моменту укладання договору оренди на нерухоме майно,  розміщене за адресою м.Каховка вул.Леніна,11; м.Каховка вул.Леніна,15-а.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпеченню та газифікації населених пунктів району.

 

Голова районної ради                                                                   М.П.Крупін

Друк