header

№ 291 Про призначення головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

  РІШЕННЯ

ХХІІ сесії VІ скликання

від 14.02.2013р. № 291                                                                                                                                                          

Про призначення головного лікаря

Каховського районного центру

первинної медико-санітарної допомоги

         На підставі подання голови Каховської райдержадміністрації  від 07.12.2012р. №22-1.16/1518, щодо призначення головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та відповідного  погодження Управління охорони здоров’я від 05.12.2012р. № 11-02-4296, керуючись Положенням   про    порядок  призначення  на посаду та звільнення  із займаної посади  керівників комунальних підприємств, установ і  закладів, що є у спільній власності територіальних  громад  Каховського району, затвердженого рішенням XVІІІ сесії  VІ скликання від 08.11.2012р. № 263, враховуючи висновки та рекомендації засідання спільних депутатських комісій  та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Антоненка Олександра Андрійовича на посаду головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної ради  на умовах контракту терміном на один рік в порядку переведення з посади заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення Каховської ЦРЛ.

2. Уповноважити Антоненка Олександра Андрійовича здійснити державну реєстрацію комунального закладу «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  згідно чинного законодавства України.         

3. Доручити голові районної ради Крупіну М.П. укласти контракт із головним лікарем Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О. А. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення .

Голова районної ради                                                                М.П.Крупін 

Друк