header

№ 276 Про внесення змін до районної програми розвитку декоративно-ужиткового мистецтва в районі

trizub 

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХІХ сесії шостого скликання

від 20.12.2012р. № 276                                             

Про  внесення змін до районної програми

розвитку декоративно-ужиткового

мистецтва в районі

Розглянувши лист голови райдержадміністрації від 29.11.2012р. № 19-1.10/1481 про внесення  змін до районної   програми  розвитку  http://kakhovka-rayrada.gov.ua/administrator/index.php?option=com_content# декоративно-ужиткового мистецтва в районі, затвердженої рішенням ХХVІІІ  сесії районної ради п’ятого скликання від  03.04.2009р.       №  420, відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від  28.11.2012р. №  715, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до районної  програми  розвитку декоративно-ужиткового мистецтва в районі, затвердженої рішенням ХХVІІІ  сесії районної ради п’ятого скликання від  03.04.2009р. №  420 :

«Розділ «Обсяги та джерела фінансування» викласти в новій редакції, а саме:

Фінансування Програми здійснюється за рахунок:

- коштів районного бюджету;

- інших, передбачених законом, джерел.     

Обсяги фінансування Програми уточнюються щороку при затвердженні районного бюджету, або при внесенні змін до нього. Головним розпорядником коштів визначити відділ культури  районної державної адміністрації. Виконавцем програми є комунальна установа  Каховський районний будинок культури ім. Фрунзе. Звітність про використання коштів по Програмі складається та надається головним розпорядником коштів та виконавцем програми у встановленому  законодавством України порядку».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації.

Голова районної ради                                       М.П.Крупін

Друк