header

№ 672 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які відводяться на умовах оренди СБК «Світанок»

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІІ сесії VІ скликання

від 22.10.2015р. № 672                                              

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельних

ділянок  несільськогосподарського призначення,

які відводяться на умовах оренди СБК «Світанок»,

та знаходяться на території Костогризівської

сільської ради

          Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  несільськогосподарського призначення, які відводяться на умовах оренди СБК «Світанок» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, розташованих на території  Костогризівської сільської ради  Каховського району Херсонської області , висновки державної експертизи землевпорядної документації від 12.08.2015р. № 117, від 12.08.2015р. № 118, від 12.08.2015р. № 119, від 12.08.2015р.№ 120, від 12.08.2015р. № 121 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та  ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

В И Р І Ш И Л А: 

         1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення яка відводиться на умовах оренди СБК «Світанок» для обслуговування нежитлової будівлі механізованого загону № 1 загальною площею 2,9800 га, розташованої на території  Костогризівської сільської ради за адресою:  Херсонська область, Каховський район  с. Костогризове , вул. Шевченко, 64.        

         1.1. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1 525 373,91 (один мільйонів п’ятсот двадцять п’ять тисячі триста сімдесят три) гривні, 91 коп.     

         2. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення яка відводиться на умовах оренди СБК «Світанок» для обслуговування нежитлової будівлі складу загальною площею 0,0725 га, розташованої на території Костогризівської сільської ради  за адресою:  Херсонська область, Каховський район  с. Костогризове , вул. Шевченко, 62.                       

     2.1. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 37 110,63                      (тридцять сім тисячі сто десять) гривень, 63 коп.             

         3. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення яка відводиться на умовах оренди СБК «Світанок» для обслуговування нежитлової будівлі автогаражу загальною площею 0,5390 га, розташованої на території Костогризівської сільської ради  за адресою:  Херсонська область, Каховський район  с. Костогризове , вул. Шевченко, 60.

         3.1. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 275 898,17 (двісті сімдесят п’ять тисяч вісімсот дев’яносто вісім) гривень, 17 коп.        

         4. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення яка відводиться на умовах оренди СБК «Світанок» для обслуговування нежитлових будівель і споруд тіку загальною площею 3,4550 га, розташованої на території Костогризівської сільської ради  за адресою:  Херсонська область, Каховський район  с. Костогризове , вул. Гагаріна, 3 а.    

         4.1. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1 768 512,37 (один мільйон сімсот шістдесят вісім тисяч п’ятсот  дванадцять) гривень, 37 коп.        

         5. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення яка відводиться на умовах оренди СБК «Світанок» для обслуговування комплексу будівельного майданчику загальною площею 1,2300 га, розташованої на території Костогризівської сільської ради  за адресою:  Херсонська область, Каховський район  с. Костогризове , вул. Шевченко, 58.   

     5.1. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 629 600,64 (шістсот двадцять дев’ять тисяч шістсот) гривень, 64 коп.   

         6. Рішення набирає чинності  у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті  271 Податкового кодексу України.     

         7. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через газету «Каховська зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради  прийнятого рішення.    

         8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів.

 Голова районної ради                                                               М.П. Крупін 

Друк

Останні новини