header
  • Документи
  • Рішення сесії
  • Рішення сесії VІ скл.
  • ХІV сесії
  • № 168 Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ в Херсонській обл.за 2011 рік.

№ 168 Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ в Херсонській обл.за 2011 рік.

Зміст статті

 

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

 ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

ХІV сесії  VI   скликання

від 14.03.2012р.  №  168                                                 

м. Каховка

 

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони

громадського порядку на території Каховського

району та результати діяльності Каховського

районного відділу управління Міністерства

внутрішніх справ в Херсонській області за

2011 року (в порядку інформації)

  

          Заслухавши  інформацію начальника Каховського РВ УМВС  В.А.Немерця, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами, керуючись п. 36 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію начальника Каховського РВ УМВС Немерця В.А., про стан боротьби із злочинністю, охорони  громадського порядку на території Каховського району та результати  діяльності  Каховського районного відділу  управління Міністерства внутрішніх справ в Херсонській області за 2011 рік, прийняти до відома (інформація додається).

 

Голова районної ради                                                                                  М.П. Крупін

Друк