header

№ 167 Звіт голови РДА про виконання делегованих повноважень з питань забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку Каховського району за 2011 рік.

Зміст статті

 

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХІVсесії шостого скликання

від 14.03.2012р. № 167                                               

м. Каховка

Про звіт голови  районної державної

адміністрації про виконання

делегованих повноважень з питань

забезпечення збалансованого

економічного і соціального розвитку

Каховського району за 2011 рік

          Заслухавши звіт голови районної державної адміністрації Сторчака В.П. про виконання делегованих повноважень з питань забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку Каховського району за 2011 рік (звіт додається), районна рада відзначає слідуюче.

          Районна державна адміністрація у 2011 році проводила цілеспрямовану роботу щодо подальшого соціально-економічного і культурного розвитку району, закріпленню позитивних тенденцій стабілізації сільського господарства, забезпечення життєдіяльності населених пунктів та поліпшення добробуту жителів району.

Обсяги виробництва валової продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств склали 637,2 млн грн., виконання програми збільшено на 191,8 млн. грн..

Заслухавши та обговоривши звіт голови районної державної адміністрації, враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

          1. Звіт голови районної державної адміністрації Сторчака В.П.  про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 2011 рік прийняти до відома.

2. Роботу районної державної адміністрації по виконанню програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 2011 рік визнати задовільною.

          3. Голові районної державної адміністрації, управлінням та відділам райдержадміністрації спрямувати зусилля на подолання недоліків та упущень, створення необхідних, належних умов по подальшому економічному, соціальному та культурному розвитку Каховського району в 2012 році.

          4. З метою вирішення нагальних проблем в усіх галузях економічного, соціального та культурного розвитку району направити зусилля на виконання комплексних та  цільових  програм, при цьому постійно і прозоро висвітлюючи успіхи та проблеми по проведеній роботі перед громадськістю району.

          5. Вести постійну роботу по здійсненню заходів щодо подальшого залучення ефективних інвесторів та землекористувачів, захисту майнових та земельних інтересів селян, 100 %-вих розрахунків з власниками земельних і майнових паїв, створення додаткових робочих місць, легалізації робочої сили, в першу чергу в галузі овочівництва та рослинництва, забезпечення повної та своєчасної виплати заробітної плати згідно чинного законодавства, сприятливих умов для діяльності, збереження та поновлення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери.

          6. Райдержадміністрації, її управлінням та відділам взяти під особистий контроль забезпечення мінеральних добрив, засобів захисту рослин і паливно-мастильних матеріалів сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, збільшення площ та кількості кормових культур, відновлення і нарощування поголів’я худоби, особливо великої рогатої, яке потребує значно якісного зооветеринарного обслуговування, стабілізації фінансово-господарської діяльності та беззбиткової роботи підприємств.

          7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голів постійних комісій районної ради.

Голова районної ради                                                            М.П.Крупін

Надрукувати