header

№ 656 Про припинення діяльності Червоноподільської, Петропавлівської, Сокирківської, Слиненківської та Комишанської ЗОШ І ст. шляхом їх ліквідації та створення ліквідаційної комісії

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІсесії УІ скликання 

від 31.07.2015 р. № 656

 

Про припинення  Червоноподільської,

Петропавлівської, Сокирківської, Слиненківської

та Комишанської ЗОШ І ст. шляхом їх ліквідації

 

На підставі листа голови Каховської районної державної адміністрації  Салтикова В.М. від 19.05.2015р. № 17-01-10/704 та звернення  директора комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Старостенко С.А. від 18.05.2015р. № 2.01-20/258, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської  діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами та постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, керуючись п.4 ст. 36 Закону України « Про освіту»,ст.43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

В И Р І Ш И Л И:

         1. З метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Каховського району     доручити КРКУ « Районний центр з обслуговування закладів освіти» розробити заходи з припинення юридичних осіб –   Червоноподільської, Петропавлівської, Сокирківської, Слиненківської та Комишанської ЗОШ І ст. шляхом їх ліквідації у зв’язку з відсутністю учнівського контингенту та призупиненням навчально-виховного процесу.

         2. Зобов’язати КРКУ « Районний центр з обслуговування закладів освіти» надати розроблені заходи з припинення юридичних осіб –   Червоноподільської, Петропавлівської, Сокирківської, Слиненківської та Комишанської ЗОШ І ст.  на розгляд чергової сесії Каховської районної ради.

         3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської  діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами.

 

Голова районної  ради                                                            М.П. Крупін

Надрукувати