header

№ 655 Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VI скликання від 08.08.2013р. № 381 «Про затвердження Положення комунальної установи «Каховської районної пожежної охорони» в новій редакції»

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІсесії УІ скликання 

                 

від 31.07. 2015 р. № 655

Про внесення змін  до рішення ХХV сесії 

 районної ради VI скликання  від 08.08.2013р.

№ 381 «Про затвердження  Положення

комунальної установи «Каховської районної

пожежної охорони» в новій редакції»

Розглянувши лист начальника Каховської районної пожежної охорони від 01.07.2015 року № 299/1.26  про внесення змін до Положення про Каховську районну пожежну охорону, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення ХХV сесії районної ради VI скликання від 08.08.2013 р. № 381 «Про затвердження Положення комунальної установи «Каховської районної пожежної охорони» в новій редакції», а саме:

1.1. Пункт 3.2. Розділу  « 3. Організація діяльності Каховської районної пожежної охорони» викласти у наступній редакції:

« 3.2. До складу Каховської районної пожежної охорони входять 3 підрозділи:

підрозділ № 1- с. Семенівка; підрозділ № 2 – с. Чорнянка; підрозділ № 3 –

с. Червоний Перекоп. До складу підрозділів також входять громадські об’єднання, які є невоєнізованими протипожежними формуваннями протипожежної служби цивільної  оборони.

        Сільські підрозділи входять до складу Каховської районної пожежної охорони і перебувають в оперативному підпорядкуванні начальника КРПО».

1.2. Пункт 5.1. Розділу «5. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності КРПО, оплата праці її працівників.» викласти у слідуючий редакції:

«5.1. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності Каховської районної пожежної охорони здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших незаборонених законодавством джерел.

Майно КРПО є спільною власністю територіальних громад Каховського району.

Фінансування структурного підрозділу  № 2, який обслуговує села Чорнянка, Новокам’янка, Кам’янка, Сергіївка, Цукури і Червоний Поділ, та структурного підрозділу № 3, який обслуговує населені пункти Червоний Перекоп, Петропавлівка, Просторе, Зелена Рубанівка, Калинівка, Подівка, Дмитрівка, Діброва, Заозерне, Ольгівка, Федорівка, Слиненко і Сокирки, здійснюється за рахунок коштів сільських бюджетів відповідних сільських рад шляхом передачі іншої субвенції районному бюджету.

Передача коштів між бюджетами сільських рад та районним бюджетом здійснюється на підставі рішень відповідних рад, прийнятих кожною зі сторін, та укладанням договорів.

Фінансування відділу адміністративного керівництва та структурного підрозділу № 1 здійснюється за рахунок коштів районного бюджету».

1.3. Пункт 5.4. Розділу «5. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності КРПО, оплата праці її працівників.» викласти у наступній редакції :

« 5.4. Примірна структура та штатна чисельність комунальної установи КРПО встановлюється згідно додатку № 1 до Положення.»

 

Голова районної ради                                                 М.П. Крупін

Надрукувати