header

№ 650 Про клопотання до Херсонської обласної ради щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі у комунальну власність Чорнянської сільської ради

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХLІ сесії VІ скликання

від 31.07.2015  № 650                                             

Про клопотання до Херсонської

обласної ради щодо прискорення

закриття Чорнянського геріатричного

пансіонату та передачі його будівлі у

комунальну власність

Чорнянської сільської ради

На цей час в селі Чорнянка  Каховського району мешкає майже 2000 молоді, обліковується 312 дітей дошкільного віку і не має дошкільного закладу. Це загострило проблему по вихованню дошкільнят.

 На території  села розташований Чорнянський  геріатричний пансіонат. Він  у 2003 році був переданий із спільної власності територіальних громад Каховського району в спільну власність територіальних громад  Херсонської обласної ради. Для вирішення проблеми  можливе його перепрофілювання в дошкільний навчальний заклад з переведенням підопічних до других відповідних установ.

На підставі звернення Чорнянського сільського голови та депутатів Каховської районної ради Б.Б.Альошина і С.Л.Натарової від 03.07.2015 № 319 щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі із комунальної власності Херсонської обласної ради в комунальну власність Чорнянської сільської ради, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з питань планування, бюджету,фінансів та оподаткування і з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Клопотати перед Херсонською обласною радою щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі у комунальну власність Чорнянської сільської ради.

Голова районної ради                                                                         М.П.Крупін

Надрукувати