header

№ 43 Про депутатський запит депутата районної ради Ухової О.І.

trizub
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

І скликання

РІШЕННЯ
V сесії

20.01.2021 № 43


Про депутатський запит

депутата районної ради

Ухової О.І.

 

 

Заслухавши запит депутата Каховської районної ради І скликання Ухової О.І. від 06 січня 2021 року, враховуючи  висновки  і рекомендації  постійної  депутатської  комісії  з  питань гуманітарної політики,  керуючись ст. 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", ст.70 Регламенту Каховської районної ради І скликання, п.9 ч.1 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит депутата Каховської районної ради І скликання Ухової Ольги Іванівни від 06 січня 2021 року, що додається.

2. Направити дане рішення директору КНП «Каховська ЦРЛ» Мазур О.Б. для розгляду та надання відповіді
у місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань гуманітарної політики. 

 

 

 

Голова районної ради                                      В.П.БРУСЕНСЬКИЙ

 

 

 

Директору

КНП «Каховська центральна

районна лікарня»

Мазур О.Б.

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ  ЗАПИТ

Депутат місцевої ради уповноважений протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені Конституцію України та Законами України.

Актуальною проблемою на сьогоднішній день є питання забезпечення населення Каховського району медичною допомогою належної якості.

До мене як депутата Каховської районної ради Херсонської області надходять численні звернення від мешканців району щодо якості, своєчасності надання медичної допомоги у КНП «Каховська ЦРЛ».

Депутат міської ради уповноважений протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені Конституцію України та Законами України.

Відповідно до ст.11 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” при здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має право: на депутатське звернення, депутатський запит, депутатське запитання.

Орган або посадова особа, до яких  надіслано депутатський  запит , зобов'язані у встановлений чинним законодавством   строк дати офіційну письмову відповідь на нього  депутату місцевої ради. Якщо запит  з об'єктивних причин не може бути розглянуто у встановлений  чинним законодавством  строк, то орган або посадова особа зобов'язані письмово повідомити депутатові місцевої ради .

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.11, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

ВИМАГАЮ:

 Надати наступну інформацію:

1.     Повний детальній звіт про використання коштів, отриманих КНП «Каховська ЦРЛ» з державного та місцевого бюджетів протягом 2019-2020 років.

2.     Інформацію про преміювання працівників КНП «Каховська ЦРЛ» протягом 2019-2020 років із помісячною розбивкою, із зазначенням прізвищ працівників, які отримували премії, а також підстав для преміювання кожної особи.

3.     Кількість договорів, укладених КНП «Каховська ЦРЛ» з Національною службою здоров’я України договорів протягом 2020 року, окремо за кожною медичною послугою.

4.     Кількість коштів, що надійшли протягом 2020 року до КНП «Каховська ЦРЛ», відповідно до укладених з Національною службою здоров’я України договорів, окремо за кожною медичною послугою

5.     Кількість штатних одиниць відповідно до штатного розпису КНП «Каховська ЦРЛ» станом на 02 січня 2019 року, 01 січня 2020 року, на 23 грудня 2020 року.

6.     Кількість осіб, звільнених з КНП «Каховська ЦРЛ» протягом 2019-2020 років, із розбивкою за критерієм підстави звільнення.

7.     Сума коштів, стягнутих протягом 2019–2020 років з КНП «Каховська ЦРЛ» на користь працівників, в т.ч. колишніх працівників, на підставі рішень судів.

8.     Кількість бюджетних та небюджетних коштів витрачених за 2020 рік на придбання ЗІЗ для працівників лікарні, кількість використаних ЗІЗ з  розбивкою по найменуванням.

9.     Кількість коштів отриманих лікарнею з Фонду боротьби з COVID-19 в 2020 році, кількість використаних коштів з розбивкою використання.  

 

Голова комісії Каховської районної ради

з питань гуманітарної політики                   _________________     О.І. Ухова

 

Надрукувати