header
  • Документи
  • Регуляторні акти
  • Про затвердження Порядку визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Каховського району

Про затвердження Порядку визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Каховського району

Зміст статті

 

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА  

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХІІІ сесії VІ скликання

від 28.02.2013р.№ 308

 

Про затвердження  Порядку визначення

розміру пайової участі (внеску) замовників

будівництва, його залучення та

використання на розвиток інженерно –

транспортної та соціальної

інфраструктури Каховського району

 

Розглянувши лист голови  районної державної адміністрації  від 22.11.2012 року №9-1,9/1445,  враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, керуючись оРРоп. 27 ст. 43, пунктів 5,6,7 статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 13, 22, 69 Бюджетного кодексу України, з метою розвитку і розбудови соціальної та будівельно-транспортної інфраструктури Каховського  району за рахунок  коштів інвесторів,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Каховського району.(додаток №1).           

2.  Затвердити Типовий договір про пайову участь (внесок) замовників  будівництва у створенні та розвитку будівельно-транспортної та соціальної інфраструктури при будівництві об’єктів нерухомості на території Каховського району (додаток №2).                                                                               

3.Зобов’язати замовників (незалежно від форм власності), які мають намір здійснити будівництво (брати будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) об’єкта нерухомості у Каховському районі (крім випадків, передбачених частиною 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності), брати пайову участь у створенні і розвитку будівельно-транспортної та соціальної інфраструктури Каховського  району.                    

4. Делегувати повноваження по підготовці розрахунків розміру пайового внеску та договорів про пайову участь (внесок) замовників у створенні і розвитку будівельно-транспортної та соціальної інфраструктури при будівництві об’єктів нерухомості на території Каховського району, відстеженню надходжень до Цільового фонду розвитку будівельно-транспортної та соціальної інфраструктури Каховського району Каховській районній державній адміністрації.                                   

5. Доручити голові Каховської районної державної адміністрації підписувати договори про пайову участь(внесок) замовників у створенні і розвитку  будівельно-транспортної та соціальної інфраструктури при будівництві об’єктів нерухомості на території  району.                                                                  

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

Голова районної ради                                                                   М.П.Крупін

Надрукувати