header
  • Документи
  • Регуляторні акти
  • Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 14.03.2012 р. № 193 «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції», у зв’язку із вступом в законну силу рішення суду

Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 14.03.2012 р. № 193 «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції», у зв’язку із вступом в законну силу рішення суду

 

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ХХХVІІ сесії VІ скликання

від 20.03.2015р. № 613

Про внесення змін до рішення ХІV сесії

VІ скликання від 14.03.2012 р. № 193

«Про затвердження Порядку передачі

в оренду майна спільної власності

територіальних громад району в новій редакції»,

у зв’язку із вступом в законну силу рішення суду

У зв’язку із вступом в законну силу ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.08.2014 р. у адміністративній справі №821/4556/13-а та постанови Херсонського окружного адміністративного суду від 19.12.2013 р. Каховську районну раду зобов’язано привести у відповідність до вимог ст.ст. 11, 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу і Методики оцінки об’єктів оренди, затверджених постановами Кабінету Міністрів України №786 від 04.10.1995 р. та № 629 від 10.08.1995 року, рішення ХІV сесії Каховської районної ради VІ скликання № 193 від 14.03.2012 року «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції», враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій, звернення асоціації фермерів та приватних землевласників Каховського району від 17.02.2015 року № 4, листи-відповіді заступника Голови Фонду Державного майна України І. Хотея і заступника міністра-керівника апарату Міністерства Екології та природних ресурсів України О.В. Сушка та звернення депутатів районної ради, керуючись ст. 43, ч. 10 ст. 59, ч. 4, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення ХІV сесії Каховської районної ради VІ скликання № 193 від 14.03.2012 року «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району в новій редакції», а саме:

1.1.          Викласти абзац другий підпункту 4.2. Додатку до рішення ХІV сесії Каховської районної ради VІ скликання № 193 від 14.03.2012 року у наступній редакції: «Після погодження умов договору Балансоутримувач майна протягом семи робочих днів розмішує вофіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про намір передати майно в оренду або відмовляє в укладенні договору, про що повідомляє заявника.».

1.2.          Викласти підпункт 2.5. Додатку № 1 «Положення проведення конкурсів на право оренди комунального майна» до Порядкупередачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району у наступній редакції: «2.5. Організатор конкурсу публікує інформацію про проведення конкурсу на право оренди в офіційних друкованих засобах масової інформації не пізніше як за 20 календарних днів до проведення конкурсу.».

1.3.          Викласти абзац другий підпункту 4.10. Додатку № 1 «Положення проведення конкурсів на право оренди комунального майна» до Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району у наступній редакції: «Орендодавець протягом трьох робочих днів після затвердження результатів конкурсу письмово повідомляє про результати конкурсу всім учасникам і публікує їх в офіційних друкованих засобах масової інформації.».

  1. Залишити в переліку орендних ставокза використання окремо визначеного майна у «Додатку до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду об’єктів комунальної власності територіальних громад району» три примітки у відсотковому визначенні:

-         «При обслуговуванні комунальних або державних дощувальних машин – 3;

-         При обслуговуванні приватних дощувальних машин – 5;

-         При обслуговуванні дощувальних машин учбовими закладами з метою учбового процесу – 2».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійнудепутатську комісію з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

 

Голова районної ради                                                                    М.П. Крупін

 

Надрукувати